Total Havacılık Mühendis İş İlanı

İstanbul Atatürk Havaalanında 2003 senesinde hizmete girmiş bir Uçak bakım ve Teknik Hizmetler veren bir havacılık şirketidir. Kurucusu Salih Zeki Öztürk daha önce MNG Teknik Genel müdürü ve teknik anlamda bir çok şirkette çalıştıktan sonra Total Aviation şirketi kurdu. Türkiye coğrafi konumundan dolayı Havacılık Teknik üzerine  Avrupa, Orta Doğu, Rusya ve Kuzey Afrika gibi ülkelerden gelebilecek uçaklar için en uygun yerler arasında bulunmatkadır.

Total Havacılık Mühendis İş İlanı

Site üzerinden Total Havacılık İş İlanına başvurmak için

Lisans olarak bütün yetkilerini elinde bulunduran Total Havacılık bir çok konuda uzman yetkisine sahip olup bakım ve onarım yekisine sahiptir. Şirket verdiği ilanda mühendis alımını açıklamasını yaparken ilk olarak öncelikli Havacılık ve Uzay Mühendisliği mezunu kişilere iş önceliği tanırken daha sonra ise Elektronik , Makine veya Bilgisayar Mühendisliği mezunu kişilere işe alacağını açıklamasını bulundu. En önemli şey olan dil burada karşımıza çıkıp iyi derece ingilizce şartı aranmaktadır.

 

1 yorum

  1. Merhaba lar sayın yetkili ben suan ahl turkish cargo da güvenlik departmaninda calismaktayim tavsiye üzerine irtibata burdan gectim şoför veya operasyonda açığıniz varsa sizinle çalışmaktan kivanc ve mutluluk duyarim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*