Sunexpress Yetiştirmek Üzere Pilot Alımı 2014

Sunexpress filosunda bulunan Boeing 737 serisi için her gün büyüyen yeni hatları ile daha fazla pilot ihtiyacı duymaya başlamıştır. Bu sebeple Kariyer.Net sitesi üzerinde iş garantili pilotluk eğitimi ile pilot alımı yapacağını duyurmuştur.  Eğitimler hem Hollanda hemde Türkiyede devam edecek olurken eğitimini Stella Havacılık Okulu tarafından verilecektir.

Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan genellikle fizik ve matematik bölümlerini ilgilendiren bölümlerden mezun olan 29 yaşını aşmamış kişiler ile Sivil Havacılık yönetmeliğine uygun Pilot olur sağlık raporu alır olması gerekmektedir. Diğer en önemli faktör ise ingilizceyi TOEFL IBT ile kanıtlamaları gerekmektedir. İngilizce için istenilen özellikler ise 22 Okuma 21 Dinleme, 23 Konuşma, Yazma 21 gibi bulunmaktadır.

Sunexpress Yetiştirmek Üzere Pilot Alımı 2014

Sunexpress Yetiştirmek Üzere Pilot Alımı 2014 Başvuru

İnternet üzerinden bu nitelikleri karşıladığınız taktirde bir başvuru formu doldurabilir ve size gelen davet ile sizler pilot olma hayaliniz var ise bunu kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Eğitimler ise yaklaşık olarak 18 ay sürmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*