Sunexpress Uçak Teknisyeni Alımı 2014

Bünyesinde Boeing 737-800 serisi bulunan Sunexpress aradığı teknisyen alımlarında ise bu tip kursunu almış uçak teknisyenlerini aramaktadır. Ayrıca B1 ve B2 lisansına sahip olmasıda en önemli hususlardan bir tanesi olarak görmektedir. Diğer iş alımlarında dikkat ettiği husus ise iyi derecede ingilizce bilen özellikle de havacılık ingilizcesine hakim olan tecrübeli ve üniversitelerin Sivil Havacılık Yüksekokullarından mezun olmuş kişiler aramaktadır.
Sunexpress Uçak Teknisyeni Alımı 2014

Vardiyalı olarak çalışma ortamı olan işte ise herhangi bir seyahat engeli bulunmayan kişiler tercih edilecektedir. Bunun yanında Sunexpress Uçak Teknisyeni alımı yaparken belli bir şehir vermez iken Antalya ,İzmir, İstanbul veya Ankara gibi illerde yaşayabilecek kişiler aramaktadır. Teknisyenlerini kendi bünyesinde olurken ayrıca aldıkları bazı teknisyenlere özel görevler hususunda uçucu teknisyen gibi bir çok imkanı bulunur.

3 yorum

  1. ben 25 yıl hava kuvvetlerinde jet motor teknisyenliği yaptım.son 10 yıl kalite güvence amirliğinde genel koordinatör olarak görevde bulundum. 2 yıl once emekli oldum. seyahat problemim yoktur. çalışkan, pozidif ve ekip çalışmasını benimsemiş biriyim.firmanızda meslegimle ilgili bir işde çalışmak isterim. ilginize şimdiden tesekkür ederim..

  2. Endüstri meslek ve teknik Meslek lisesi motor bölümü mezunuyum.8 yil yetkili servis deneyimim var.su an tüvtürk araç muayene teknisyeni olarak görev yapmaktayim.ekip olarak çalişmayi benimsemis verilen görevi en iyi sekilde yerine getiren deneyimli pozitif ve girişken birisiyim.sizinle meslegimle alakali bir işte calişmak istiyorum.ilginiz icin teşşekkür ederim.
    ist/kartal.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*