Sunexpress Kabin Memuru Hostes Alımı 2014

Sunexpress yazın ve kışın artan uçuşları için Kabin Memuru 2014 alımlarını yapacağını açıkladı. Aradığı şartlar arasında ise 20 ile 35 yaş arasında olmak yanında en az İngilizce dilini çok iyi bir şekilde bilen kişiler aramaktadır. Bunların yanı sıra ise Bayanlar için 1.60 ile 1,80 arasında olmak erkek adaylar için ise 1,65 ile 1,85 arasında olma şartı aranmaktadır. Tüm kabin memurlarında olduğu gibi ise yüzme bilinmesi gerekmektedir.

Sunexpress 2014 Kabin Memuru alımları mülakat şeklinde olacak ve burada İngilizce sınavları yapılacaktır. Sınav merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya olurken burada 2 gün şeklinde bir mülakat sonucunda işe kabul edilip edilmeme gibi hususlar sonucunda bir karara bağlanmaktadır.
Sunexpress Kabin Memuru  Hostes Alımı 2014

Ayrıca Sunexpress İzmir noktalı bir firma olduğu için bir sene boyunca görevini tamamlamış kişiler için İzmire tayin isteme gibi bir durumu olabilir ve bu konuda çok kolaylıklar sağlanmaktadır.

6 yorum

  1. Merhaba. 92 doğumluyum ve 1.77 boyundayım. Ege üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı 2. sınıf öğrencisiyim. Cok iyi seviyede Almanca ve iyi seviyede İngilizce biliyorum. Kabin memurluğu için mülakatlara katılmak istiyorum. ilginizi bekler, şimdiden teşekkür ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*