Sunexpress Galley Ekipman Atölye Teknisyeni İş İlanı

Sunexpress İzmir tabanlı bir havayolu şirketi olmasının yanında Teknik Hizmetlerini genel olarak Antalya Havaalanında vermektedir. Bu nedenle bu teknisyen ilanı ise Antalyada yaşabilecek ve yaşayan kişiler için uygundur. Sunexpress Galley atölyesine teknisyen alacağını duyururken Galley: Uçağın Mutfağı anlamına gelmekte olup yapım çizim ve onarım bilgisine gerek duymanın yanında gerekli olarak Galley tamiri için Aviyonil tecrübeside istemektedir.

Adayların en az bir teknik liseden mezun olabileceği gibi öncelikli tercihi meslek yüksek okullardan mezun olan kişiler oalcaktır. Bunun yanında 2 senelik bir Havacılık tecrübesine sahip olması ve bununla beraber en önemli ingilizce seviyesi en azından lisans alabielcek ve yükseltmek için gerekli olan seviye a2 seviyesini belgelemesi gerekmektedir.

Sunexpress Galley Ekipman Atölye Teknisyeni İş İlanı

Sunexpress Galley Ekipman Atölye Teknisyeni İş İlanı

Bunların haricinde ise MS office ve bilgisayar kullanıma hakim olan ve Wings çizim programını kullanbilen adaylar öncelikli tercih olacaktır. Takım çalışmasına uyum sağlayan ve askerlik hizmetleri tamamlamış olan kişiler için Sunexpress açtığı bu ilan uygundur. Sunexpress aldığı teknisyenleri atölyelerinde  “Oven”, “Boiler”, “Coffee Maker”, “ELT” gibi bölümlerinde işe alacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*