Sabiha Gökçen Havaalanı ISG İş İlanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı işletmecisi olan ISG Uluslarası Havaalanın iş gücü yönetimi, yolcuları için en rahat en güvenli hizmet vermek için memur ihtiyacı bulunmaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanında bir çok konuda eleman ihtiyacı doğarken bunlar teknisyen, memur, bilisim ve daha çok farklı görevlerde yol arabilecek kişiler oluşturmaktadır.

ISG havaalanı en iyi yönetmek havaalanı gelişmesi işleyisi konusunda tüm yetkileri elinde bulundururken çalışanlara bir çok imkanlar sunmaktadır. CV nizi göndermeniz taktirde başvurduğunuz alanda açık poziyon var ise değerlenecek sizlere dönüşler yapılmaktadır. Ayrıca şirkette açık poziyon bulunmaması halinde sizler yinede CV gönderebilir ve açık poziyon olduğunda veya olmadan değerlendirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı ISG İş İlanı

Sabiha Gökçen Havaalanı ISG firması sadece deneyimli eleman aramazken yeni üniversite mezunu veya üniversite staj ihtiyacı olan kişilere de şirketlerinde staj yapma hakkına sahip bulunmaktadır. Bunları yapmak için tek yapmaları gereken CV e-posta yolu ile ik@sgia.aero İnsan kaynakları bölümüne gönderebilirler.

 

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*