MK Havacılık Kabin Memuru Hostes Host İş İlanı

MK Havacılık uçak kiralama, uçak alımı/satımı, helikopter kiralama, helikopter alımı/satımı, özel jet kiralama, özel jet alımı/satımı, hava ambulansı kiralama, uçak kargo kiralama, yolcu uçağı kiralama ve hava taksi kiralama hizmetleri ile havacılık konusunda danışmanlık ve havacılık hukuku açısından da her türlü hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetini sunmaktadır. MK Havacılık kadrolarında istihdam edilmek üzere Kabin Memuru Hostes Host alımı yapacaktır.

MK Havacılık müşterisinin ekonomi ve birincil rehberidir. MK Havacılık, MK Grup tarafından profesyonel anlamda havacılık sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olmasının yanı sıra sadece havacılık alanında değil, diğer havayolu şirketlerine de tedarik anlamında hizmet vermektedir.

MK Havacılık Deneyimli, Diplomalı, Sertifikalı ve Yetiştirilmek Üzere personel alımı yapacaktır.
saas
MK Havacılık Kabin Memuru Görev Tanımı:

  • – Tercihen Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
  • – En az bir yabancı dil bilen,
  • – Bilgisayar, internet ve sosyal medyaya hakim,
  • – Kariyer hedefleri olan,
  • – Havacılık alanında kariyer yapmak isteyen,
  • – Deneyimli ya da yetiştirilmek her dilde yetiştirilmek üzere,

Bay/Bayan eleman alımı yapılacaktır.

2 yorum

  1. MK GROUP şirketınızden mulakata cağırıldım ama maıl adresnıze göndereceğim bazı fotoğrafları kabul etmıo nasıl ulastırabılırım bılgılendırırsenız sevınırım.. tesekkurler..

  2. Arkadaslar dikkat edin bu sirketle ilgili yorumlari int den okuyun dolandirici olduklari yazio zira bana da cook acayio mailler geldi resim istediler ustelik gece saat 2 de…lutfen int den okuyun yok illa gidicem diosaniz sakin TEk gitmeyin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*