İzAir Havayolları Tecrübeli Tecrübesiz Bay Bayan Kabin Memuru Alımı

Pegasus Hava Yolları tarafından satın alınan İzAir havayolları tecrübeli ve tecrübesi olarak kabin memuru alacağını açıkladı. Bay ve Bayan farketmeden aşağıdaki belirtilen koşulları sağlayan kişiler kabin memuru ilanına başvuru yapabilecektir. İsminden anlaşabileceği gibi İzmir de ikamet eden kişiler veya edecek kişiler alınacaktır. Ayrıca uçaklar çoğu zaman Pegasus Hizmet verdiği için stres ve Pegasus havayollarının koyduğu şartları yerine getirecek kişiler aranmaktadır.

İzAir Havayolları Tecrübeli Tecrübesiz Bay Bayan Kabin Memuru Alımı Başvuru

İzAir Havayolları Tecrübeli  Tecrübesiz Bay  Bayan Kabin Memuru Alımı

• T.C. Vatandaşı
• En az lise ve dengi okul mezunu
• İyi derecede İngilizce bilen, ikinci dil tercih sebebidir (Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça ve Farsça)
• En az 20 yaşında (Tecrübesiz adaylar 20-30 yaş arasında kabul edilmektedir)
• Bayanlarda en az 1.60, Baylarda en az 1.70 boy
• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli
• İzmir’de ikamet eden


Bir önceki yazımız olan THY 2014 Kabin Memuru Alımı başlıklı makalemizde 2014 THY Hostes Alım tarihleri, 2014 THY Kabin Memuru İlanı ve THY 2014 Hostes Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 yorum

  1. selamun aleykum adım ekremtatlı kırsehır merkez bagbası mallesı otuyorum sızler beraber olmak ıstıyorum ben ıngılızce bılmıyorum bılmek ıstemıyorum ben turk oglu turkum ben ıngızce ben zaman yok tu yenı cıkmıs atalar zaman yoktu cannakkale sehıt neden sehıt oldu ıngılızce yasayan ıngılız olanlar sehıt etı sızler ıyı ıngılız anlıyan ıs alıyorsunuz ıngılız okuyun ogrenın ben ıngılızce bılmıyorum bılmek ıstemıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*