ISG Genel Havacılık Terminali Memuru İş İlanı

Havacılık Terminali Memuru İş İlanı

ISG Genel Havacılık Terminali Memuru İş Tanımı

Türkiye’nin önde gelen holdinglerinden Limak Holding, Hindistan’ın önde gelen altyapı gruplarından GMR Infrastructure ve 1991 yılından bu yana havalimanı işletmeciliği yapan Malaysia Airports Holdings Berhad ortaklığında kurulan ISG, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda mevcut terminallerin işletme hakkının yanı sıra otopark işletmesi, yer hizmetleri, kargo, uçak yakıt ikmal operasyonları ve havalimanı oteli ile CIP tesislerini 20 yıl süre ile işletme hakkını 1 Mayıs 2008’de devraldı.

30 Nisan 2014 tarihi itibariyle GMR Grubunun, 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle de Limak Yatırım’ın şirketimizdeki hisselerini Malaysia Airports Holdings Berhad’a devretmesiyle MAHB, hisselerin tamamına sahip oldu. Halen şirketimiz bir MAHB iştiraki olarak faaliyetine devam etmektedir.

İstanbul Sabiha Gökçen’in 20 yıllık işletme hakkını 1 milyar 932 milyon Euro karşılığı devralan İSG, asgari 336 milyon Euro düzeyinde de yatırım yaptı. Bu yatırımların en önemli bölümünü oluşturan İstanbul Sabiha Gökçen’in hızlı büyümesine katkıda bulunacak ve yıllık yolcu kapasitesini 25 milyona çıkaran toplam 320 bin m²’lik yeni terminal binası ve ekleri uluslararası normlarda, modern bir mimari anlayışı ile çevreci bir yapı olarak inşa edildi ve 31 Ekim 2009 tarihinde hizmete alındı.

ISG Genel Havacılık Terminali Memuru İş İlanı
ISG Genel Havacılık Terminali Memuru İş İlanı

ISG Genel Havacılık Terminali Memuru Aranan Nitelikler

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Genel Havacılık Terminali’nde ilgili birimler ile koordineli olarak müşteri memnuniyeti kuralları çerçevesinde yolculara hizmet sağlanması noktasında görev alacak Genel Havacılık Terminali Memuru alınacaktır.

* Minimum Lise Mezunu olmak.
* İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak.
* Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak,
* Prezentabl olmak,
* Müşteri ilişkileri konusunda yetenekli olmak,
* Vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabiliyor olmak,
* İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*