Habom 2014 Teknisyen Alımı

Türk Hava Yolları Teknik bir yapılaşma içerisine girip Habom Şirketini kurdu ve Sabiha Gökçende büyük bir bakım tesisi açtı. Bu bakım tesisi ve Mng Teknik satın alması ile birlikte Atatürk Havaalanı, Esenboğa Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanlarında THY Habom A.Ş içerisine girmiş olmuştur.

Havacılıkta şu an zamlar ve sendika ile sorunlar olan THY Habom genel bir başvuru ilanı yayınladığını sizlere bildirmek istiyoruz. Genel bir başvuru ilanı olduğundan dolayı başvuracak kişilere ihtiyaçları olduğunda ve aradıkları niteliklerden alım yapacaklarını belirtmiştir. Bunun sonucunda ise bildiğimiz gibi en dikkat ettikleri husus İngilizce dil seviyesi iyi olanlar alım yapacaklarında en başta olacaklarıdır.
Habom 2014 Teknisyen Alımı

Habom Teknisyen Başvuru İlanı 2014

Habom 2014 Teknisyen Alımı herhangi bir kriter aramamasının yanında lisanslı ve bu sivil havacılık yüksekokullarından mezun olan kişilere öncelik verilmesi beklenmektedir. Eğer tecrübesi olmayan ve lisansları olmayan kişiler yine Habom alım yaparken yaptığı gibi 6 aylık bir eğitim ile TYP kursu vermeyi amaçlamaktadır.

14 yorum

 1. koşu maratonuna at seçer gibi adam seçiyorsunuz arkadaşlar tamam havacılık dili ingilizce de düzgün bir eğitim verilmiyor ki üniversitelerde dört dörtlük olsun, iyi seviyede geliştirenlerin büyük çoğunluğu kursların ışığında geliştirdi kendisini.

  Şimdi ise dil alanında iyi seviyede insanlar bekliyorsunuz sonuçta bu eğitim süresi içerisinde de ingilizce eğitimi veriliyor mesleki ve normal olarak yani bu kadar ayrıntıcı olacağınıza bu insanları da alıp geliştirseniz şirketin daha fazla gelişeceğine daha mutlu insanların artacağına inanıyoruz ama kimse bizi dinlemiyor değerlendirme sürecinde.

  Ne demiş Çiçek Abbas “Yol Gidenin Aşk Çekenin”

 2. Su an sabiha gokcen hava alnn ucak bakim alanlari olan dar govde genis govde ve dger binalarini biz yaptik yda a olrk yukleyici firma olrk bn iki yillik dis ticaret mezunuyum idimiz bitiyor teslimati yplck haboma girmk istyorum yrdimci olurmsnz

 3. slm ben serdar halim ist tede oturuyosum istanbul ünüversitesi tekni bileimler mezunuyom sizinle çalışmak isterdim isngilizcen orta derecede zaten bu aralar iyi eğitim veren kursyerlerine bakıyorum kursa başlicam

 4. Ben fransa’da kaliyorum adim : Yunus
  Yasim 21 . Hop Regional Air France için 3 sene çalismislim var, zenattim var teknisyen unarim üzerinde bilgim çok
  Türkiye’ye basvurmak istiyorum Yardimci olurmusunz tesekurler

 5. İzmir Ege Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümününden mezunum EASA PART 66 B1.1 Belgemi almak için sınavlarımı tamamlıyorum .İzmir PEGASUS(Hat Bakım) ,İzmir SUN EXPRESS(Hat Bakım) , Ankara TAİ firmasında stajlarımı tamamladım. Şuan hiç bir şirkete alım olmadığı için kendi mesleğimi çok istediğim halde yapamıyorum , yardımcı olursanız sevinirim

 6. Niyazi ONUŞ
  14.10.1971 Sakarya doğum’luyum.İlk ve ortaöğrenim tahsilimi Sakarya Karasu ilçesinde liseyi Sakarya’da 2.endüstri meslek lisesi motor bölümünde tamamladım.1989 yılında Hava teknik okullar komutanlığı’ndan Hava Uçak Bakım Astsubay olarak mezun oldum.Jet motor teknisyeni olarak 1989-1998 yılları arasında İzmir-Çiğli 2.Ana jet Üs Komutanlığında, 1998-2003 yılları arasında Malatya 7. Ana jet Üs Komutanlığında,2003-2013 yıları arasında Eskişehir 1.Ana jet Üs Komutanlığında görev yaptım.2013 yılı Eylül ayında kendi isteğimle emekli oldum.
  Hava kuvvetleri bünyesinde J69-T25A ve J79-GE17 motorları teknik kursları gördüm.Eskişehir 1.Ana jet Üs Komutanlığında Kalite güvence kursu gördüm.Hava Kuvvetleri bünyesinde 2000 yılında bir yıl süre ile İngilizce kursu gördüm.Hava kuvvetleri uçuş ve yer emniyet takdirnamesi sahibiyim.

  .J79-GE-17 motorlarında 15 yıllık j69T25A motorlarında 10 yıllık deneyim sahibiyim.ingilizce biliyorum.yeşil pasaport sahibiyim.Seyahat engelim yoktur.

 7. Bn sebahattin şuan sabiha Gökçen hava alaninda yuklenici firma olan yda da clsyrm is bitiminden dolayi habom a personel olrk grmk istyorum iki yillik dış ticaret mezunuyum

 8. 20.01.1969 Nğde doğumlu olup 17.09.1987 yılında Hava teknik okullar komutanlığı’ndan Hava Uçak Bakım Astsubay olarak mezun oldum. 20 yıl F-4 uçaklarında hat ve arıza teknisyenliği yaptım. 2008 den itibaren BOİNG 707 tanker uçağında çalışmaktayım. İşimi sivil ortamda devam ettirmek istiyorum.Bir yıl İngilizce eğitimi aldım. Bunun yanında orta seviyede Almanca bilmekteyim. Kalite Güvence,Uçak Kanopi Hasar Değer ve Yüzey Temizliği Eğitimi , Büyük Gövdeli Uçak Mekanik İhtisası , HAVELSAN Ana Veri Toplama Aracı Eğitimi ve HAVELSAN HVBS Lojistik Modülleri Tanıtım Eğitimi,Ağırlık Balans Eğitimleri aldım. yeşil Pasaport sahibiyim. Yurt dışı ,yurt içi çalışmaya müsait olup bünyenizde çalışmak istiyorum. Halen çalışmakta olup 28 Şubatta emekli olabilirim.Teşekkür ederim.

 9. I apologise – I was using the 2001 census. Upper estimates are now 2.4 million. Even so it shows that Peres' suggestion of &qvr;tseueoal million" voters (several wouold require more than 2.6) is just plain wrong.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*