Çelebi Personel Alımı İş Başvurusu 2014

1958 Yılında Ankarada kurulmuş olan ilk özel Yer Hizmetleri firması olan Çelebi Havacılık Servisi şuan Türkiye’de bir çok havaalanında hizmet vermekle kalmamış ayrıca  Kargo, Güvenlik ve Havacılık adına bir çok dalda hizmet vermektedir. Türkiyenin en köklü yer hizmetleri firması olan Çelebi şu an ülkemizde 10 binden fazla kişiye iş imkanı sağlamaktadır.

Çelebi Hava Servisi işe girmek isteyen kişiler öncelikli olarak hangi departmanda çalışmak istediklerini bilmelidir. Çünkü çok büyük bir firma olan Çelebi Hava Servisi bir çok meslek grubuna istihdam sağlamaktadır. Yolcu Hizmetleri Memuru olmak isteyen kişiler öncelikli olarak sivil havacılık mezunları tercih edileceği gibi Ramp hizmetlerinde bir çok işçi alımıda mevcut olacaktır. Ayrıca çeşitli ehliyet sınıfları olan kişilerede göre işler olmakta olup onlar için ayrı departmanlar bulunmaktadır.
Çelebi Personel Alımı İş Başvurusu 2014
Çelebi Hava Servisine  Teknik personel alımı yaparken ayrıca Muhasebe, Bilişim, Yöneticilik gibi bir çok dalda personel almakta olup kendi web siteleri üzerinden açık poziyonları görebilir ayrıca sizlerde chhikinfo@celebi.com Çelebi İnsan Kaynaklarına CV gönderebilir ve sizlere açık poziyonlarda geri dönüş yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 

3 yorum

  1. Merhaba ben Orduda ikamet ediyorum yeni açılacak olan OR-Gİ havaalanında sizinle çalışmak istiyorum E sınıfı ehliyetim var ticaret lisesi mezunuyum işe ihtiyacım var emekli olana kadar sizinle çalışırım

  2. Merhaba.Ben ukraina uyruklu türk vatandaşiyim. Giresunda ikamet ediyorum.Çok iyi derecede inglizce, rusça,polonyaca ve türkçe biliyorum (konuşma,okuma,yazma). Microsoft Office sertifikalı olarak kullanıyorum (word,Excel,PowerPoint). Or-Gi de sizinle çalışmak istiyorum.nasıl başvuru yapabilirim?

  3. Ben ordu’luyum 17 yıllık istanbulda bankacıyım büyükşehir hayatından bıktığım için memleketimde ileriye dönük kariyer yapabileceğim uzun ömürlü çalışmak istiyorum B sınıfı ehliyetimde var turizm ve otelcilik yüksek okul mezunuyum yapamayacağım ve beceremeyeceğim iş sıfatı olmadığını beyan ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*