Çelebi Havacılık Harekat Memuru İş İlanı

Çelebi Havacılık Harekat Memuru Genel Nitelikler:

Çelebi Grubu yarım yüzyıllık geçmişine dayalı bilgi ve tecrübe birikimiyle; Havacılıkta Yer Hizmetleri, Kargo & Antrepo, Güvenlik, Turizm, Personel Taşımacılığı ve Araç Kiralama, Gıda, Liman ve Marina İşletmeciliği gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Çelebi Holding bünyesindeki Çelebi Hava Servisi A.Ş., 1958 yılında Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak kurulmuştur. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olan kuruluşumuz, 55 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’de 30 havalimanında, yaklaşık 4500 çalışanı ile 300’e yakın yerli ve yabancı havayolu şirketine 7 gün 24 saat aralıksız olarak uluslararası standartlarda yer hizmeti vermektedir.

Şirketin Atatürk Havalimanı İstasyonu’ nda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip Harekat Memurları aranmaktadır.

– En az lise mezunu,
– Vardiya düzeninde tam zamanlı veya yarı zamanlı (part-time) olarak çalışabilecek,
– İyi derecede İngilizce bilen,
– Yoğun iş temposuna ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
– İletişim becerileri kuvvetli ve sorumluluk sahibi,
– İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden,
– Atatürk Havalimanı’nda görev yapabilecek,

Harekat Memuru aranmaktadır.

Çelebi Havacılık Harekat Memuru İş İlanı

Çelebi Havacılık Harekat Memuru İş Tanımı:

Harekat Memuru: Görevli olduğu uçağın iniş öncesinden kalkışına kadar olan süreçte uçuş mürettebatı, havayolu temsilcisi ve operasyon ile ilgili birimler arasındaki koordineyi sağlayan sorumlu personel.

3 yorum

  1. The disabled items then from the office button the disabled to enable it do the following steps click the office button the addin speller enus nld0sta00d9all will be listed click on it then.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*