Çelebi Hava Servisi İşçi Alım İlanı

Çelebi Hava Servisi İş Açıklaması

Çelebi Hava Servisi İşçi Alım Genel Nitelikler:

Çelebi Grubu yarım yüzyıllık geçmişine dayalı bilgi ve tecrübe birikimiyle; Havacılıkta Yer Hizmetleri, Kargo & Antrepo, Turizm, Personel Taşımacılığı ve Araç Kiralama, Gıda, Liman ve Marina İşletmeciliği gibi çeşitli alanlarda hizmet vermektedir.

Çelebi Holding bünyesindeki Çelebi Hava Servisi A.Ş., 1958 yılında Türkiye’nin ilk özel yer hizmetleri şirketi olarak kurulmuştur. ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerine sahip olan kuruluş, 55 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’de 30 havalimanında, yaklaşık 4500 çalışanı ile 300’e yakın yerli ve yabancı havayolu şirketine 7 gün 24 saat aralıksız olarak uluslararası standartlarda yer hizmeti vermektedir.

İş Tanımı:

Prosedürler çerçevesinde, verilen talimatlar doğrultusunda uçakaltı yükleme–boşaltma hizmetini vermek. Uçaklardan gelen ve uçaklara gidecek olan bagajların etiket kontrollerini yaparak düzenli bir şekilde dağıtımını yapmak.

Çelebi Hava Servisi İşçi Alım İlanı

Çelebi Hava Servisi İşçi Alım İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Şirketin İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı şubesinde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere sahip ” Bay , İşçi Personel” aranmaktadır.

• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
• Uçak yükleme – boşaltma işlerinde görev alabilecek,
• Vardiya düzeninde Full Time (Tam Zamanlı) ya da Part – Time (Yarı Zamanlı) çalışabilecek,
• En az ilkokul mezunu,
• 18 yaşını doldurmuş,
• Kartal, Cevizli, Velibaba, Sülüntepe, Akik Evleri, Sultanbeyli, Sancaktepe, Uydu Kent, Tuzla, Pendik, Kurtköy, Maltepe, Ümraniye semtlerinde ikamet eden,

İşçi Alımı yapılacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*