Atlasjet Kabin Memuru Alımı 2014

Atlasjet İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havaalanları üzerinden gerçekleştirdiği operasyonları amaçlı 2014 Atlasjet Kabin Memuru alımı yapacağını izah etmiş oluyor. Deneyimli olarak iş alımını gerçekleştirirken bununla birlikte da Atlasjet mahsus olarak eğitim verip iş güvenceli olarak Kabin Memurluğu kursu vermektedir. Bunların yakınında yaz sezonu amaçlı Sabiha Gökçen Havaalanında Yaz hatlarından açılması amaçlı tasarıladığı bir bir sürü hat olurken bunlara alımlar yapacağı duyurmuştur.  Atlasjet Kabin Memuru alımlarında mühim ölçüde ingilizce lisan mülakatına önem verirken bunun yakınında ise tekrardan benzer biçimde fizik ve boy ölçülerine önem verici havayolları içerisinde olmuştur.
Atlasjet Kabin Memuru Alımı 2014

Atlasjet Kabin Memuru Alımı 2014 Başvuru

Atlasjet Kabin Memuru kıyafetlerinde kullandığı kırmızı rengi bir bir sürü bireyin ilgilisini çekerken müracaat site üzeinden yapılabilmektedir. Müracaat yapıldıktan ardından mülakatlar ile işe alım yapılmaktadır. Fakat deneyimsiz durumda durumda olan bireyler içerisinde atlasjet yetiştirmek şartıyla eğitimli bir biçimde duyuru açma hali yer alır.

3 yorum

  1. merhabalar bünyenizde kabin memuru olarak görev almak istiyorum.Aranan şartlara uyuyorum.Süper lise mezunu ve aöf. çeko 2.sınıf öğrencisiyim.Çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim 😉

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*