2014 Emirates Kabin Memuru Alımı

Kabin ekibi alımı müzakere günleri Emirates Kabin Memuru hedefi olan adaylara hayallerindeki iş ve Dubai’ de hayat ile alakalı bilgi kazanma imkanı sunuyor. Gelişen metropol Dubai, yıl boyu güneşli havanın yanında çeşitli eğlence ve kültür karakteristiğiyle harika tek hayat tarzı sunuyor. Belirlenmiş iki zaman süresince , bayan ve erkek adaylar Emirates’in işe alım ekibiyle görüşerek firma ile alakalı ve yurt dışarısında işe dair bilgi kazanma fırsatı bulacak.

İşe alım esnasında en az 21 yaşında olma şartı arayan Emirates, adaylarda açık düşünceli, yardımsever, cana yakın ve hizmet odaklı olmaya öncelik veriyor. Müracaat Edecek adaylardan yanlarında İngilizce özgeçmişlerini ve tek resimlerini getirmeleri isteniyor. Müracaat Etmek isteyenlerin görüşecekleri zaman web üzerinden kayıt yaptırmaları tavsiye ediliyor. Emirates’te kariyer fırsatlarıyla alakalı ayrıntılı bilgiye www.emiratesgroupcareers.com adresinden erişmek olası.

2014 Emirates Kabin Memuru Alımı

Emirates, 130’dan pek ülkeden, 80’in üstünde çeşitli dilden 14 binin üstünde uçuş görevlisinden meydana gelen, hakikat bağlamda ekibiyle uçaklarında  çeşitli uçuş hizmetleri sunuyor. Çabuk ve canlı büyüme kaydeden Emirates, bu yıl 4000 yepyeni kabin memuru arıyor.

Türkiye’de 1987 seneninden beri hizmet vermekte olan Emirates, İstanbul  Dubai içinde , çoğunlukla uzun menzilli uçuşlarda seçim olurken, kudretli teknolojiye sahip ve kapsamlı gövdeli Boeing 777 tipi uçaklar ile uçuyor. Emirates, 161 uçağıyla semanın en çocuk filolarından birine sahip. Dünyanın en çabuk yükselen beynelmilel havayolu şirketleri içinde bulunan Emirates , yolcularını 70 ülkede 115’in üstünde noktaya taşıyor.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*